eximpo@eximpo.sk     055/ 625 634 5     fax: 055/ 625 634 6

 

  Spoločnosť Eximpo, s.r.o. vznikla v roku 1991 pod právnou formou v.o.s. Od tej doby prešla niekoľkými transformáciami. Zlúčila sa s firmou MADOP a zmenila svoju právnu formu na s.r.o. Pod jej registrované značky patrí tiež PrinT HousE - kamenná predajňa v Košiciach a PrinT ShoP - elektronický obchod dostupný na webe. Od roku 1991 nás spoznalo už mnoho zákazníkov a veľa z nich sa ku nám rado vracia. Aj keď sa občas vyskytne chybička, spoločnosť si zakladá na serióznej práci, serióznom prístupe a budovaní vzťahu k zákazníkovi.

 

Spotrebný materiál k tlačiarňam

            Spoločnosť poskytuje služby v oblasti renovácie a recyklácie spotrebného materiálu k tlačiarňam, predáva originálny aj alternatívny spotrebný materiál. Pri vyberaní predávaných značiek sa neorientujeme na najlacnejší tovar, ale na tovar s najmenším počtom reklamácií. Do našej ponuky môžete nahliadnuť vľavo na paneli sortiment, alebo v záložke e-shop. Venujeme sa laserovej tlači, atramentovej tlači, a v neposlednom rade aj páskam do ihličkových tlačiarní a pokladní. Všetky uvedené produkty sú certifikované podľa normy ISO 9001.

 

Spoločnosť EXIMPO, s r.o. je veľkoobchodným distribútorom pre značky KMP a Crocodille pre Košický a Prešovský kraj.

 

Kancelárske potreby a papierenský tovar

            V kamennej predajni ak nás navštívite, môžete zakúpiť aj rôzne bežné kancelárske potreby a papierenský tovar. Na mieste poskytujeme aj ďalšie služby ako viazanie diplomových prác, kopírovanie, laminovanie, hrebeňovú väzbu...

FOTKY KAMENNEJ PREDAJNE